מאמרים

אנשי מקצוע שתרצו לידכם לשעת הצורך

בחיינו הבוגרים אנחנו נתקלים לפעמים בחיים בסיטואציות בהן אנחנו צריכים חוות דעת של מומחה. אין ברירה, אנחנו בטח לא מבינים בנושאים המדוברים, וכשיש מישהו שלמד את הנושא וקיבל דיפולמה, אולי כדאי להתייעץ איתו.
הנה מספר אנשי מקצוע שחשוב להתייעץ איתם לפני שאתם נכנסים לבלאגן

שמאי מקרקעין


חושבים לקנות דירה? התאהבתם בדירה ואתם כה מסונוורים ממנה שקשה לכם לראות את הדברים השליליים בה? תתפלאו לגלות אבל כשבודקים דירה, בעיקר דירה יד שניה, יש המון דברים שלאדם הממוצע לא יתפסו את העין.
אדם שלמד את עסקי הנדל"ן וערך השווי שלו, יכול לעזור לכם בזה. רק ודאו כי הוא רשום בלשכת שמאי ישראל.
כמו כן, שמאי מקרקעין יכול להגיע אליכם הביתה לבדיקת הנכס באם ביקשתם מהבנק משכנתא ושמתם את הבית כערובה. פה תפקידו של השמאי יהיה לאמוד את ערך הנכס בכדי לדעת האם יכסה את החזר המשכנתא במידת הצורך.

סוכן ביטוח


אם המילים 'קרן פנסיה' ו 'קרן נאמנות' לא אומרות לכם שום דבר, אין לכם כל סיבה להרגיש רע. רוב האנשים החותמים על קרנות פנסיה לא מבינים על מה חתמו. אף אחד לא באמת טרח להסביר מה משמעות המספרים הרצים על הצג.
גם אם נכנסתם כבר לאתר של חברת הביטוח בה קרן הפנסיה שלכם נמצאת, האם אתם מבינים מה כתוב? האם אתם מבינים את המספרים? האחוזים? הרבעונים? גם אנחנו לא.
אם אין לכם מושג מימינכם ומשמאלכם כאשר זה מגיע לקרנות שלכם, בקשו לדבר עם סוכן ביטוח שילווה אתכם לכל אורך הדרך, ישב ויסביר לכם צעד צעד מה כל דבר אומר ויעזור לכם להבין טיפה יותר טוב מה אתם חוסכים.

עורך דין למיסים


הנה עוד שנת מס נגמרת לה. האם אתם בטוחים שהדברים שלכם סגורים כמו שצריך? האם אתם בכלל יודעים מה צריך לסגור? במקרים הפשוטים, רואה חשבון יכול לפתור לכם את הבעיה הזו ולעשות, בעבור סכום המוסכם מראש, את העבודה עבורכם.
אך כאשר מדובר בעבירה על החוק, בין אם בידיעה או לא, אין מנוס אלא לקחת עורך דין מיסים. כמובן, אי ידיעת החוק אינה פוטרת מעונש, אך כשיש עורך דין מיסים לידכם, העונש יכול להיות הרבה יותר קל.
עולם המיסים הוא כה רחב שעורך דין מומחה למיסים יכול רק לעזור לכם בשלב הזה אם לא לפתור את הבעיה קליל.
לא סתם מילדות מעודדים אותנו לרכישת מקצוע. אנשי מקצוע רבים נותנים את שירותיהם מדי יום בביטחון מלא לאחר שעברו הכשרה של שנים.
כשיש לכם בעיה כלשהי שאתם פשוט לא יודעים איך לפתור לבד, חשבו האם איש מקצוע יוכל לעזור לכם. הדבר יכול לשנות את כל התמונה שלכם.