מאמרים

כיצד עו"ד לדיני עבודה יכול לסייע לעסק במקרים של תביעות על רקע עובד מעביד?

אחד מהקשרים המורכבים ביותר שיכולים להיות בין שני גורמים זה הקשור של עובד מעביד. מי שמעסיק אחרים רוצה לחסוך בדרך כלל כמה שרק אפשר ואיפה שאפשר ואילו מי שעובד רוצה לנסות להרוויח יותר ויותר. לכן ברור מדוע מהבחינה הזאת האינטרס שונה אך חשוב גם לזכור שיש אינטרס אחד משותף והוא: הצלחת העסק. אם העסק עובד כמו שצריך יש עוד ועוד עבודה לכל המועסקים וכך האווירה במשרד טובה יותר. השאלה האמיתית היא מה קורה כשלא זה המצב וכאשר צריך להתמודד עם תביעות על רקע עובד מעביד? מה עליכם לעשות אם העובדים שלכם תובעים אתכם? או שאולי אתם דווקא בצד של המועסקים שהזכויות שלהן לא נשמרות? בכל אחד מהמקרים האלה כדאי יהיה לפנות אל עורך דין מומחה שכן איש מקצוע מהתחום הזה יוכל לעזור לכם הרבה יותר ממה שאתם חושבים.

 

בחירת עורך הדין שלכם

 

לפני הכול כדאי לדעת שכאשר פונים אל עו"ד לענייני עבודה פונים למעשה אל איש מקצוע מומחה שיוכל לסייע בצורה משמעותית ביותר. הוא האדם שמכיר את החוקים ולכן ממנו תוכלו לקבל עצה ולהבין מה מצפה לכם וכיצד תוכלו לצאת מהסיטואציה עם כמה שפחות נזק. לכן יש משמעות אדירה לשאלה לאיזה איש מקצוע אתם פונים, כי אם יש משהו שלא חסר בישראל אלה עורכי דין מובילים. בבואכם לבחור עו"ד דיני עבודה אנחנו ממליצים לכם לבדוק:

 

-          ממתי הוא עוסק בתחום הזה?

-          האם יש לו התמחות ספציפית בנושא שבו אתם זקוקים לעזרה?

-          האם יש לו לא מעט הצלחות בעבר המקצועי שלו?

-          האם הוא זמין ללקוח ודואג גם להיות אדיב בעת מתן השירות?

-          האם הוא משדר לכם שתוכלו להתייעץ איתו בכל רגע במהלך הדרך?

 

המוניטין של איש המקצוע שאליו אתם פונים זה מסוג אותם הדברים שלא כדאי להתעלם מהם כי זה יכול להשפיע על התהליך המשפטי כולו. ככל שמדובר על עו"ד יותר מוכר כך התוצאה הסופית תהיה קצרה, מהירה וטובה יותר גם בבית המשפט עצמו ולכן יש לכך חשיבות אדירה.

 

המלצות הגולשים

 

אם בעבר כדי לבחור עו"ד לענייני עבודה היינו צריכים להכיר את הלקוחות האחרים שלו באופן אישי, הרי שהיום זה לא בדיוק כך. היום אתם יכולים גם להסתמך על חוות דעת שתמצאו באינטרנט, אז למה לא? חוות דעת כאלה יכולות לחסוך לכם לא מעט עגמת נפש ובדרך כלל ניתן להתייחס אליהן כאל חוות דעת מאוד אמינות. אתם תראו שעם עורך הדין הטוב ביותר בתחום דיני העבודה הכול יסתיים על הצד הטוב ביותר, אז למה אתם מחכים? עוה"ד יוכל לשפוך אור בדיוק במקום שבו אתם מאבדים כבר תקווה כך שלא כדאי לוותר על שירות של איש מקצוע כזה.