מאמרים

ליווי עסקאות נדל"ן

כולנו בחיינו ביצענו עסקאות נדל"ן רציניות כגון : רכישת דירה, מכירת דירה, רכישת שטח וכיוב', או שמא היינו עדים לעסקה כזו אשר התנהלה בקרבנו, על כן יודעים ומבינים אנו שלעסקאות מסוג זה השפעה נרחבת על עתידנו ועל נכסנו.

לצערנו הרב, בשנים האחרונות ניתן לראות כי אנשים רבים בוחרים לקיים עסקאות נדל"ן יקרות ומהותיות מבלי להיוועץ בעורך דין ומבלי לקבל את שירותיו המקצועיים, כאשר מקרים אלו קורים בשל הרצון בחיסכון כלכלי של סכום מועט (באופן יחסי לעסקת הנדל"ן).
אנשים אלו נכווים, טועים ואף מפסידים את ממונם לעיתים רבות בעסקאות נדל"ן אלו, הן בשל רמאויות ונוכלויות של מוכרי נדל"ן שקריים ורמאים והן בשל אי קיום העסקאות באופן מקצועי ונכון.

מה הם היתרונות של ליווי עו"ד בעסקאות נדל"ן ?


ביטחון מלא בקיום שלבים נכונים ומוקפדים – כאשר לרשותך עומד עורך דין מקצועי אשר דואג לקיים את כל תהליכי העברת הרישומים, ציונים בגופים הנדרשים ובניית תהליך בריא במכירה או רכישת נכסים ושטחים, הרי שתוכלו להיות בעלי ביטחון מלא בקיום השלבים המתבקשים לרכישה או מכירה נכונות ומוקפדות.
ניסוח חוזה תקני המיטיב עמנו – העורך דין שלך הוא ה"מגן" שלך, על כן במעמד ניסוחי החוזים בינכם לבין הצד השני בעסקה, ידאג עורך הדין שלך לגבות אותך באופן מלא ולאפשר את ניסוח החוזה התקני אשר יטיב עמנו.
ליווי אישי בתחושת ביטחון אידאלית – כאשר אנו בוחרים בליווי מקצועי של עורך דין למקרקעין, בוחרים אנו בעצם באיש מקצוע מיומן אשר יספק לנו מעיין "רשת הגנה" מפני רמאים וחוזים מוטעים. כך שנוכל לגשת לקיום העסקה בביטחון מלא וללא חששות מיותרים או שמא פחד.

מה היא חשיבות של עו"ד צמוד ואיך הוא "מגן" על לקוחותיו מפני חוזים מטעים, רמאויות וכד' ?

 

ליווי אישי צמוד במקצועיות ללא פשרות, אמינות ושירותיות הינן חלק מועט מחשיבותו הרבה של עורך דין מקצועי לייצוגינו.
תפקידו של עורך הדין שלנו הוא בראש ובראשונה להגן עלינו ועל האינטרסים שלנו בביצוע העסקה, תוך כך שהוא מקפיד על בדיקה מקיפה ומלאה של כלל פרטי העסקה, קיומה ואמינותה מפני קיום של חוזה מוטעה או חלילה רמאות והונאה.
על כן, טרם העברת הכספים או הנכסים, יוודא העורך דין כי הנכסים הינם לגיטימיים ואכן רשומים על שמו של המוכר ו"חופשיים" מכל שעבוד או עיקול.
לאחר בדיקה זו יאפשר העורך דין את המשך העסקה, כאשר גם המשך זה יעשה בתהליך ארוך ומבוקר של חלוקת התקציב הכולל לפעימות (על מנת להגן עלינו הלקוחות באופן מוחלט והרמטי).
חשוב לציין כי בניה ירוקה, תחום חדשני ומוביל בשנים האחרונות, ניתן ייצוג מקצועי מטעם עורך דין מקרקעין, שכן טרנד הבניה הירוקה הינו חלק בלתי נפרד מתחום זה
.

ליווי עסקאות נדל